Magia wspólnej gry

Najlepsze gry pod namiot

Lato to piękny czas, gdy możemy wyrwać się z codzienności i zażyć chwili wytchnienia w zupełnie innym środowisku. Polecamy wypad pod namiot, zwłaszcza, że mamy dla Was kilka propozycji ciekawych gier!

Cartamundi: Nazwy, Państwa, Miasta

Jak dobrze znasz się na geografii? Jak szybko jesteś w stanie odnaleźć słowo na daną literę? „Nazwy, Państwa, Miasta” to gra, która sprawdzi Twoją wiedzę oraz refleks. Dzięki specjalnym kartom z kategoriami oraz kartom liter możemy grać w nią bez potrzeby brania ze sobą kartek i długopisów (jak w klasycznej wersji). To sprawia, że „Nazwy, Państwa, Miasta” to idealna gra na wakacyjny wypad. Nie dość, że zajmuje mało miejsca w plecaku, to jeszcze daje mnóstwo radości wczasowiczom.

gra nazwy państwa miasta cartamundi

CZYTAJ:  Gry językowe idealne na imprezy

Lato z komarami

Zdecydowanie stwierdzamy, że komary są tym elementem wakacji, o którym nie da się mówić w pozytywnym aspekcie. Chyba, że mamy na myśli grę „Lato z komarami”, która dostarcza mnóstwo zabawy na urlopie.

Proste zasady i niewielkie rozmiary pudełka sprawią, że zabierzemy ją ze sobą wszędzie: na piknik, krótki wyjazd za miasto, a nawet pełnoprawny wypoczynek pod namiotem.

gra lato z komarami cartamundi

HINT

Najlepsze wakacje to te spędzone z grupą sprawdzonych przyjaciół. A jeśli o grupie mowa, gra „HINT” sprawdzi się idealnie jako wypełnienie letnich wieczorów.

Gracze dzielą się na dwie drużyny, a ich zadaniem jest odgadywanie haseł na podstawie wskazówek udzielanych przez aktywnego gracza. Ale uwaga, rodzaj wskazówek, jakich możemy udzielać również jest wybierany na początku rundy. To sprawia, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna i niesie ze sobą mnóstwo dobrej zabawy.

gra hint cartamundi

CZYTAJ:  Gry, w których pochwalisz się swoją wiedzą

Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza

Co może kryć się po tajemniczym tytułem „Buła, Pizza, Kot, Ser, Koza”? My wiemy, że jest to świetna rozrywka dla graczy w każdy wieku! W niewielkim pudełku otrzymujemy zestaw kart, które rozdzielane są przez uczestników. Rozgrywkę wygrywa ten, który jak najszybciej pozbędzie się wszystkich swoich kartoników. Nim to jednak nastąpi, czeka nas mnóstwo świetnej zabawy wymagającej nie lada refleksu!

buła pizza gra cartamundi

*

Gry wakacyjne charakteryzują się dwiema rzeczami: niewielkim rozmiarem pudełka oraz prostymi zasadami, których nauczyć się można w kilka minut. Każdy z powyższych tytułów posiada obie te cechy, co czyni je doskonałym towarzyszem letnich wypraw w nieznane.

Autor: Redakcja, 11 sierpnia 2021