Magia wspólnej gry

Jak zostać magikiem?

Magia to nie tylko zaklęcia rzucane przez potężnych czarodziejów w książkach fantasy. To również tricki wykorzystywane przez współczesnych iluzjonistów do wprawiania w osłupienie niczego niespodziewającej się widowni. Jak zostać magikiem? Ty również możesz wejść w świat magii i zostać najlepszym sztukmistrzem.

Jak zostać magikiem, czyli akcesoria każdego iluzjonisty

Co jest potrzebne do wykonania magicznej sztuczki? Rekwizyty! Nieważne, czy będzie to talia kart, monety, kostki do gry czy kawałek sznurka.

Czego jeszcze potrzebuje wytrawny iluzjonista? Oczywiście publiczności, przed którą pochwali się swoimi umiejętnościami. Nawet jeśli będzie to najbliższa rodzina. W końcu David Copperfield też zaczynał od prezentowania sztuczek osobom z najbliższego otoczenia. I dopiero wieloletni trening pozwolił mu robić dokładnie to samo, tylko na znacznie większą skalę.

jak zostać magikiem

„Magiczny zestaw Emerald Edition” zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy pozwalające na zaprezentowanie wielu magicznych sztuczek. Od odgadnięcia, którą kartę z talii wyciągnął wybrany widz poprzez połączenie dwóch magicznych pierścieni, przeciąganie magicznego jajka przez ciasne otwory lub tajemnicze znikanie niewielkich przedmiotów.

W zestawie nie brakuje oczywiście podstawowego elementu dla każdego magika – różdżki, dzięki której będzie mógł przywołać na scenę każdą ilość potrzebnej mu magii.

Szukającym jeszcze większej dawki magicznych doznań proponujemy uzupełnić zestaw iluzjonisty o „Magiczny Kapelusz” Hanky Panky. Dzięki niemu adept sztuk magicznych będzie mógł zaszokować swoją publiczność kolejną porcją niesamowitych sztuczek. Zaopatrując się w ten zestaw dowie się nie tylko, jak wyciągnąć z magicznego cylindra pluszowego króliczka, ale pozna sekrety wielu innych magicznych sztuczek, m.in. tych z wykorzystaniem monet.

CZYTAJ:  Gry, które trzeba mieć

 

„Magiczny zestaw Emerald Edition” i „Magiczny Kapelusz” – kto może zostać magikiem?

„Magiczny zestaw Emerald Edition” to zestaw akcesoriów przeznaczonych dla dzieci od 8 roku życia. W jego skład wchodzą akcesoria pozwalające na przeprowadzenie aż 50 ciekawych sztuczek. Dodatkowo klarowna instrukcja obrazkowa prezentuje sposób wykonania każdej z nich dając młodemu sztukmistrzowi szansę na podszkolenie swoich umiejętności.

„Magiczny Kapelusz” z kolei pozwala na wykonanie aż 150 zapierających dech w piersiach pokazów, wliczając w to np. odkręcanie kciuka, sztuczki z kartami, kostki do gry oraz pokaz możliwości magicznej linki.

jak zostac magikiem

Obydwa zestawy magika wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nawet wielokrotne, intensywne użytkowanie zapewni adeptom sztuk magicznych dostęp do wszystkich akcesoriów, bez potrzeby martwienia się ich szybkim zużyciem.

CZYTAJ:  Najlepsze gadżety z gier planszowych

Chcesz zostać magikiem i prezentować swoje niesamowite umiejętności przed coraz szerszą publicznością? Zestaw gier „Magiczny zestaw Emerald Edition” i „Magiczny kapelusz” pozwolą Ci spełnić to marzenie.

Autor: Redakcja, 7 października 2018