Magia wspólnej gry

W co pograć z córką?

Całkiem niedawno mieliście okazję przeczytać, w co może pograć ojciec z synem. Dzisiaj chcemy zaproponować gry dla dziewczynek. Czyż nie mówi się, że matka dla córki powinna być również najlepszą przyjaciółką? Dzięki naszym propozycjom zacieśnicie swoje więzi i spędzicie mnóstwo fantastycznych chwil razem podczas gry, zabawy i edukacji. Gotowe? Zobaczcie więc, w co pograć z córką.

Wsiąść do pociągu: Europa

To gra pełna przygód i odkrywania. Możecie znaleźć również wydania z innymi częściami świata, lecz dzisiaj skupimy się na Europie. Wsiądźcie do pociągu, by odbyć fascynującą podróż po najstarszym kontynencie. Począwszy od wzgórz Edynburga, a na słonecznych plażach Stambułu skończywszy. A może chcecie przemierzyć duszne ulice Pampeluny lub odwiedzić wietrzny Berlin?

gra wsiąść do pociągu europa, w co pograć z córką

Na czym polega gra?

Zasady są bardzo proste i wystarczy kilka minut, aby się ich nauczyć. Na początku rozgrywki otrzymacie zestaw biletów – zadań, które będziecie musiały zrealizować. Przykładowe odcinki to Paryż-Ateny czy Warszawa-Madryt. Podczas gry stworzycie trasy z dołączonych do zestawu wagoników, pamiętając przy tym, że tą samą drogą nie mogą przejechać dwie osoby. Gra będzie wymagała od was strategii i taktycznego podejścia. A wszystko po to, by zrealizować swoje zadania i zablokować przeciwnika. Zdobądźcie najlepsze trasy i niechaj cała Europa będzie wasza!

Mamy nadzieję, że pierwsza propozycja się wam spodoba, ale zobaczcie, co jeszcze przygotowaliśmy!

Frozen – Kraina Lodu Shuffle

Gra wzorowana na filmie „Kraina Lodu”, którą dziewczynki uwielbiają. Ta gra będzie świetną propozycją dla matek i córek.

O co chodzi w grze?

Płatki śniegu w Arandelle zostały roztopione na pół, a waszym zadaniem będzie połączenie i dopasowanie ich do siebie. By wygrać, należy zebrać jak najwięcej śnieżnych gwiazdek. Co ciekawe, gry z serii Shuffle można urozmaicić poprzez instalację aplikacji mobilnej, którą można pobrać na platformy Android i iOS. Shufflecards sprawi, że gra nabierze rozpędu i stanie się bardzo atrakcyjna dla dziecka.

frozen shuffle, w co pograć z córką

Sprawdźcie nowe wyzwania i nowe opcje rozgrywki. Dołączcie do zabawy i zbierajcie płatki śniegu. Powodzenia!

CZYTAJ:  Gry w wersji Junior - czego się po nich spodziewać?

The Witches: A Discworld Game

Cóż, życie młodej wiedźmy nie jest usłane różami. Musisz wstawać, zanim słońce wzejdzie, a idziesz spać długo po jego zachodzie. Nie ma czasu nawet na myślenie o odpoczynku. Jednego dnia odpierasz najazd Elfów, a innego musisz wyleczyć świnię farmera. Ale spokojnie! Jeśli nie wszystko pójdzie po twojej myśli, pamiętaj, że opiekuje się tobą sama Babcia Weatherwax.

Na czym polega gra?

Jej akcja osadzona w Świecie Dysku rozgrywa się w magicznej krainie Lancre. Wcielacie się w młode wiedźmy, takie jak Petulia Chrząstka czy Tiffany Obolała. Uczycie się magii, rozwiązując liczne problemy okolicznych mieszkańców. Będziecie stawać na przekór wyzwaniom, łącząc głowologię i magię. Co ciekawe, gra może być rozgrywana zarówno w formie rywalizacji, jak i kooperacji.

the witches, w co pograć z córką

Czy jesteście gotowe, aby przenieść się do świata magii?

W co pograć z córką? Jeśli chcecie więcej propozycji zachęcamy również do zapoznania się z poniższymi propozycjami:

  • „Wielka Księga Szaleństwa” – fascynująca przygoda i walka o przetrwanie. Tytuł kooperacyjny.
  • „Mamy szpiega!” – radosna, dość nietypowa zabawa w znajdowanie szpiega. Kooperacja.
  • „Munchkin Panic” – sprawdźcie, czy uda wam się przetrwać szturm potworków. Również gra kooperacyjna.

Cóż nam pozostało? Życzyć wam wspaniałej zabawy!

Autor: Redakcja, 26 lutego 2018